NFI Midas zaprasza na spotkanie podczas Capital Market Day:

NFI Midas zaprasza na Capital Market Day organizowany 11 października 2012 r. Inwestorzy indywidualni będą mieli okazję osobiście, podczas jednego dnia, odwiedzić siedziby trzech spółek, NFI Midas, ABC Data oraz CD Projekt RED. Będzie to sposobność do bliższego poznania spółek oraz do zadawania pytań ich Zarządom.

Każda z prezentowanych inwestorom spółek jest liderem w swojej branży. NFI Midas jest jednym ze światowych pionierów we wdrażaniu szybkiego bezprzewodowego internetu w technologii LTE. Zajmująca się dystrybucją sprzętu IT spółka ABC Data jest jedynym w branży podmiotem działającym bezpośrednio w siedmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej. Natomiast zajmujący się produkcją i dystrybucją gier CD Projekt RED to autor największego hitu w historii polskich producentów gier. Seria gier opartych o markę Wiedźmin sprzedała się już na świecie w ponad 4 mln egzemplarzy.

Patronami wydarzenia są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Gazeta Giełdy Parkiet, które od lat czynnie wspierają rozwój polskiego rynku kapitałowego. Uczestnictwo w Capital Market Day jest bezpłatne, wymaga jedynie  rejestracji. Formularz zgłoszeniowy oraz dokładny program spotkań dostępny jest na stronie SII pod linkiem Capital Market Day. Zapisy będą przyjmowane do 7 października.

Kontakt: